פוליגרף למגזר הפרטי

פוליגרף לבירור מחלוקות במשפחה

פוליגרף לבירור מחלוקות במשפחה

משפחות רבות נקלעות לא אחת לסכסוכים לא נעימים. סכסוכי ירושה, אי הבנות ורכילות פנים משפחתית, עשויים במקרים רבים להוביל לוויכוחים, מריבות ומחלוקות. לעיתים, הדרך הקלה ביותר לפתרון מחלוקות במשפחה הינה עריכת בדיקות פוליגרף למעורבים.  טרם תאום בדיקה שכזו, חשוב לסכם את הנקודות השנויות במחלוקת. בד"כ רצוי כי אחד מבני המשפחה, שנתפס כאובייקטיבי וחסר פניות, ירכז בכתב את טענות הצדדים ויהיה הגורם המתווך המוסכם.

חשוב לפנות למכון פוליגרף מהימן ומקצועי שיוכל לערוך בדיקות לצדדים המעורבים ליישוב המחלוקת. מומחה הפוליגרף ישב עם הצדדים, לעיתים יחד עם בן המשפחה המתווך, וילבן את הנקודות השנויות במחלוקת. בשלב הבא, יערכו בדיקות פוליגרף לצדדים המעורבים. כל אחד מהן ישב עם בודק הפוליגרף, יציג את טענותיו וגרסתו המלאה, בודק הפוליגרף ינסח את השאלות לבדיקה ולאחר שיוודא עם הנבדק כי הוא מבין השאלות ויכול לענות עליהן בביטחון בחיוב או בשלילה, תיערך בדיקת הפוליגרף.  בדיקות הפוליגרף ינותחו לאחר עריכת בדיקות לצדדים המעורבים והממצאים יועברו לכל הצדדים המעורבים.
מניסיוננו, במקרים רבים בדיקות פוליגרף מסוג זה עשויות לסייע בפתרון מחלוקות משפחתיות ובהחזרת האווירה הטובה למשפחה.
אנו בגזית מכון פוליגרף מבינים את הרגישות בסוגיות משפחתיות ובעלי ניסיון רב בעריכת בדיקות פוליגרף לפתרון מחלוקות משפחתיות.