פוליגרף למגזר הפרטי

בדיקת פוליגרף מותאמת אישית

בדיקת פוליגרף מותאמת אישית

הצורך בבדיקת פוליגרף נובע בד"כ מאירועים חריגים בחייו האישיים, הזוגיים או המקצועיים של אדם. כשקורה אירוע בו אדם חש צורך להוכיח את אמיתות טענותיו או שנדרש לעשות כך ע"י אדם אחר בעל משמעות (מעסיק, בן זוג, בן משפחה וכו') התחושה הסובייקטיבית הינה שמדובר באירוע משמעותי בחייו ושהוא צריך מגע אישי והתייחסות רגישה ומקצועית למקרה הפרטי שלו. אף אחד לא רוצה להרגיש באירוע כה משמעותי בחייו כחלק מפס יצור.

אנו בגזית מכון פוליגרף מבינים שלמרות עשרות אלפי בדיקות הפוליגרף שערכנו, כל בדיקה הינה עולם ומלואו לנבדק, לקרובים אליו ולשאר הנוגעים בדבר. עקב כך, תהליך בדיקת הפוליגרף מותאם אישית לכל מקרה ומקרה וכל נבדק מקבל יחס אישי ובדיקת פוליגרף מותאמת אישית.

ראשית מתבקש הנבדק להעביר מראש את חומר הרקע הרלוונטי לאירוע, מכתבים, כתבי טענות (במקרה של דיון משפטי) או הסבר ראשוני בע"פ על מהות האירוע. בהמשך מתואמת בדיקת פוליגרף, בה מתבקש הנבדק למסור את גרסתו לנושא הבדיקה ולהתייחס לטענות הצד שכנגד. רק לאחר השלמת השיחה המקדימה לבדיקה, מנוסחות עם הנבדק השאלות שישאל בבדיקה, בהתאם לגרסה שמסר ובלשונו. מומחה הפוליגרף מוודא שהנבדק מבין את שאלות הבדיקה ויכול לענות עליהן בתשובות של כן או לא. בשלב הבא מחובר הנבדק למכשיר הפוליגרף ונשאל את השאלות מס' פעמים. תהליך האבחון וקבלת הממצאים קורה לאחר סיום הבדיקה וממצאי בדיקת הפוליגרף מועברים לנבדק בד"כ יום לאחר מכן.

אנו בגזית מכון פוליגרף, נשמח לשמוע מכם, להסביר בע"פ אודות הליך בדיקת הפוליגרף, לענות לכל שאלה ולסייע בבניית בדיקת פוליגרף מותאמת אישית.