פוליגרף למגזר העסקי

מבדקים פסיכולוגיים

מבדקים פסיכולוגיים

עלות הקליטה של עובד שאינו מתאים לתפקידו או לתרבות הארגונית  נהירה לכל ארגון שהתנסה בכך.
על מנת לצמצם ככל האפשר טעויות גיוס מסוג זה, אנו מציעים אבחון מקצועי ויעיל של מועמדים לעבודה, המתבסס על הכרות מעמיקה עם הארגון הקולט ועם הדרישות הייחודיות של תפקיד היעד. בבסיס תפיסתנו המיונית עומדת ההנחה שהלקוח יודע בדיוק לאיזה עובד הוא זקוק, ותפקידנו הוא להבין וליישם זאת בצורה מיטבית בכל שלבי מלאכת המיון. מומחה המכון עובד בשיתוף פעולה ישיר והדוק עם הלקוח. הוא לומד את הארגון, תרבותו ודרישותיו, עורך ניתוח עיסוק של כל תפקיד יעד ובונה לו תהליך מיון ייעודי. המומחה זמין לכל פנייה, שאלה או התייעצות, לפני, במהלך ולאחר המיון.

 

תהליכי המיון מתמקדים באבחון כישורים וידע, מוטיבציה, מאפיינים אישיותיים ובינאישיים, סגנון עבודה ויכולות הסתגלות למסגרת. לצורך זה אנו נעזרים בכלי מיון מגוונים, הכוללים: שאלונים, מבחנים ממוחשבים, מבחני אישיות השלכתיים, ראיון תעסוקתי מעמיק וכו', הכל על פי הצורך.

נסיוננו המעשי מתפרש על פני מגוון רחב מאוד של תפקידים, החל מתפקידי פקידות, שרות וייצור זוטרים, דרך מקצועות טכניים, היי-טק, שיווק ואבטחה, וכלה בעיסוקים פרופסיונליים וניהוליים בכירים.

המבדקים פותחו ע"י צוות אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה, בעלי רקע נרחב באבחון תעסוקתי ובמיון לגופים שונים, פרטיים, ציבוריים וממלכתיים, במדינות שונות ברחבי העולם.

המבדקים מותאמים לאופי התפקיד, מיקומו ההיררכי בארגון וסוג הארגון.

המבדקים נערכים בשפת האם של המועמד.

ככלל רמת המהימנות של מבדקים פסיכולוגיים, בוודאי מבדקים ממוחשבים, הינה מוגבלת ורצוי מאד לשלבם בכלי אבחון אחרים, כמו ראיון עומק, תשאול מקיף, שאלון אישי ובדיקת פוליגרף.

צוות המכון ישמח לסייע באפיון התפקיד ובהתאמת סוללת המבדקים המתאימים לארגון.